HAKKIMIZDA

2000 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız,2015 yılından itibaren  Afanda A.Ş. çatısı altında ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Pos çözümleri pazarında uzmanlaşmış kadrosu ile ithal ettiği ürünlerin satış ve satış sonrası desteğini vererek her geçen gün %100 müşteri memnuniyeti ile, pazar payını arttırarak büyümeye devam etmektedir.

Afanda A.Ş ürün grubunda bulunan ürünlerin %80 kendi markası olup ithalatını kendisi yapmaktadır. Afanda markalı ürünlerin yanı sıra TÜRKİYE distribütörlükleri de bulunan firmamızda geniş kapsamlı proje ürünleri bulmanız mümkündür.

Afanda A.Ş yatırımlarını arttırak perakende pazarında daha önce satışa sunulmamış ürün gruplarını pazara sürerek 
bayi kanalına avantajlar sunmuş ve yeni ürünleri son kullanıcı ile buluşturmuştur. 2017´in son çeyreğinde 100´ü aşan ürün çeşidimiz   ,yurt dışında yaptığı Ar-Ge´ler sonucunda her geçen gün arttırmaktadır. Çin Guangzhou şehrinde bulunan AR-GE ofisinde yeni teknoloji ürünlerinin test süreçleri takip edilmekte ve firmamıza özel proje ürünlerinin tasarım süreçlerini yürütülmektedir.

Distribütörlerimiz;

HOİN  Türkiye Distribütörü
RONGTA  Türkiye Distribütörü
YOKO  Türkiye Distribütörü
GRPİNTER  Türkiye Distribütörü
CİLİCO  Türkiye Distribütörü
BİMİ  Türkiye Distribütörü
M3 MOBİLE Türkiye Ana Dağıtıcısı


Vizyonumuz;

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden zamanın ötesinde düşünerek bilgiyi ve teknolojiyi en doğru ve yaratıcı şekilde kullanan kurumsal ve bireysel ilerleyişin önemini kavramış, müşteri mutluluğunu standartların  üstüne çıkarabilmiş bir marka olabilmektir.

Misyonumuz,

20 yıl boyunca biriktirdiği deneyimlerini insani ve toplumsal değerlerini kaybetmeden, sektöründe kazandırmak, yüksek hizmet kalitesi ve yaratıcı çözümleriyle sektöründe fark yaratmaktır.

 

pos pc, dokunmatik pos pc, otomasyon, market otomasyon, restaurant otomasyon, el terminali, yazıcı, fiş yazıcı, termal yazıcı, okuyucu, barkod okuyucu, para çekmecesi, masa üstü okuyucu, pos scale, terazi, terazili pos, terazili pos pc, lazer okuyucu, el tipi okuyucu, masa üstü okuyucu